| AvalohAlyn a întrebat:

V-ati pregatit material dar si emotional pentru scoala?

Răspuns Câştigător
| Fatayou a răspuns:

Material da dar la partea cu emotional cred ca glumesti.Nu vreau sa ajung din nou un pui stresat care cu debea s-a regenerat vara asta.O sa urasc mereu scoala!

16 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Da si mai putin da. sad cand ma gandesc ca ma trezesc de dimineata, galagie si teme sad nu vreau la scoala crying

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Nu!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai am de ascuțit un creion. Eyeliner-ul. : ))

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

As da orice sa fiu iar la scoala, s-o frec toata ziua si sa n-am nicio grija.

| Ibrahimovic a răspuns:

Emotional? laughing Mereu am fost si voi fi pregatit din punct de vedere psihic pentru scoala. Ce trebuie atata "pregatire" din acest punct de vedere? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hă?
nu mi-am terminat nici măcar temele.

| piratuu a răspuns:

Material, da. Dar emoțional, mă mai gândesc.

| Andreea555012 a răspuns:

Emoțional mai puțin :/. Începe un an de cosmar

| KilluaZoldyck a răspuns:

Da si nu. Mi-e greu sa renunt la pc 3 luni pana la vacanta de iarna (e decizia mea), fara anime`uri va fi naspa sad

| vLooM a răspuns:

Vai. "ce dor imi este de scoala" laughing) Astept sa termin si a 12-a si gata... scap de scoala :X laughing

| AvalohAlyn explică (pentru vLooM):

Pai poate urmeaza la tine facultatea sau postlicealalaughing Tot scoala-i si aialaughing

| vLooM a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Si ce rezolv daca fac facultate? Tot nu ai unde sa te angajezi... laughing)
Asa termin 12-clase si imi caut. incet incet si o sa gasesc la mecanica ceva/ calculatoare... happy

| rolynight a răspuns:

Pai, material da, mi-am luat caiete, pixuri, un ghiozdan nou-nout, dar emotional, nu cred, imi va trebui sa ma reobisnuiesc.

| AleisterHN a răspuns:

Material ca material, dar eu psihic nu stau bine.

| Tsukuyomi6 a răspuns:

Nu si nu.Incepe din nou tortura pshica si cateodata fizica.