| DΣΣΔ a întrebat:

Cine s-a pregatit pentru scoala? si sufleteste

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Eu

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wehrmacht a răspuns:

Dracu'...o sa ii vad iar pe tampitii aia de la catedra cum ma striga pe nume(prefer prenumele) si cum zic: nu mesteca guma, nu alerga, si dobitoaca de bio.dc la aia care a inlocuito ca nascuse luam si eu 9 si 10 si la nenorocita asa 3(poate din cauza ca la aia puteam copia dar...)?

| mafiotuXXL a răspuns:

Brrrrrr domne sa nu aud de scolaa ca parca ma iee Dracuu cand audd de scola cel mai urat lucruu.
Cand meri la scola parca merii la inchisore ca la Jilavaa laughing o puscariee maii bine Lucruuu decat sa ma duc la scolaa laughing

| Anonim20133 a răspuns:

Incep mucosii scoala.:O

| lebocow a răspuns:

Sincer nu cred (doar tocilarii)

| Georgicutza98 a răspuns:

Yoo'.Astept!