| anonim_4396 a întrebat:

Hi everyonehappy Cum e in primul an de facultate, ce se face in prima zi de deschiderea anului universitar,? Cum este in general? iDaca imi puteti da raspunsuri detaliate ar fi genial. Multumesc:*

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

La ce facultate ai intrat? In primul an, intrii, verifici unde ai intrat (grupa), poate cunosti ceva colegi, poate nu. Incerci sa-ti faci prieteni pe-acolo, sa aflii orarul si unde o sa faci ore. O sa fie in general o sala (aula de obicei) unde o sa tina decanul/prodecanul sau cine poate o sedinta in care o sa va spuna ce o sa faceti in primul al, ce o sa ajungeti etc.