| DDN a întrebat:

Am o intrebare si ma gandeam ca ma puteti ajuta. Verisoara mea e anul 1 la facultate si din cauza ca a pierdut sesiunea din semestrul2 plus practica, a anuntat o o colega ca trebuie sa repete anul. Trebuie sa se duca la facultate sa completeze vreo fisa ceva, sau se duce la deschiderea anului universitar si intra in grupa la care a fosr repartizata? Sau cum se procedeaza?

1 răspuns:
| Ketch a răspuns:

Depinde în funcție de facultate. Cel mai indicat ar fi să vorbească cu secretara de la facultate. Aceasta îi va spune exact ce este de făcut.