| LaYeR a întrebat:

Imediat termin clasa a 10-a profil filologie, am venit la acest profil deoarece nu sunt deloc stralucit la matematica. Cu toate astea sunt foarte atras de informatica; calculatoare; jocuri; web-design; development; animatii etc. Pot face ceva care sa ma ajute sa lucrez in domeniu? Si game tester ar fi o idee, nu vreau sa ajung ziarist straight face Cunosc foarte bine limba engleza.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Intereseaza-te la un profesor de informatica si unul bun, si adreseazai intrebarea te va ajuta sigur.

| CrissNico a răspuns:

Nu conteaza profilul atat timp cat tu faci ceea ce iti placehappySi eu sunt tot a 10a tot filologie iar proful meu de istorie a terminat filologia si este si prof de informaticahappy
Am dat doar un exemplu, adica nu conteaza profilul daca vrei sa fii game tester atunci fa-o doar intereseaza-te cum poti face asta happy
Mult noroc!