| anonimuslove a întrebat:

Imi doresc atat de mult fa fiu actrita, nu stiu ma gandesc cum e sa joci, sa apari la televizor si oamenii sa te admire, dar cel mai mult imi doresc sa fiu actrita pentru ca asa imi spune inima, stiu ca suna ciudat dar asa este mi se pare ca atunci cand joci nu mai e nimeni in jurul tau vreau sa stiu ca sunt admirata, sa simt ca fac ce imi doresc asa ca va rog sa nu radeti de visul meu si sa imi spuneti ce ar trebui sa fac ca sa ajung sa imi traiesc visul?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Facultate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actoria nu se face pentru a fi admirată. Actoria se face pentru că ai chemare. Dacă o faci pentru a fi admirată, o faci degeaba. Vei fi o altă maimuţă care joacă-n telenovele ieftine şi-n reclame la unt, dacă pentru a fi admirată vrei să fii actriţă.

| anonimuslove explică (pentru anonim_4396):

Tu cred ca nu ai citit am spus ca vreau pentru asa imi spune inima