| CristianAdiFlorinMirceaAdrian a întrebat:

Sunt un necunoscator,asa ca ma bazez pe voi. De cateva zile ma gandesc unde si la ce facultate sa ma inscriu. M-am gandit in Danemarca, dar nu stiu de ce am nevoie ca sa intru la una din facultatile lor. Imi puteti spune de ce am nevoie pentru a ma inscrie la o facultate din Danemarca?

1 răspuns:
| PasDeNom a răspuns:

Buna! Cred ca nimeni dintre noi nu e in masura sa-ti dea un raspuns concret si sigur. Contacteaza-i pe cei de la UNIVERSALIO sa te indrume, am inteles ca te pot sprijini la fiecare pas legat de inscriere si intrare la o facultate din strainatate gratuit. De asemenea iti recomand sa faci o vizita targurilor RIUF.