| amuleta a întrebat:

Imi poate spune cineva cum e la facultate profil limbi straine engleza spaniola.Cum sunt cursurile, ce este cel mai greu etcMultumesc anticipat. Funda

1 răspuns:
| alepunky a răspuns:

La engleza spaniola este minunat. sincer nu mi s-a parut nimic greu, totul este foarte frumos. acolo faceam cursuri de actorie pe spaniola ca in telenovele, cei care vroiau, aveam si examene dar putine si nu ma plictiseam niciodata. acolo am avut o companie nemaipomenit de buna asa ca te sfatuiesc sa mergi pe acest profil pentru ca este frumoss. FUNDA? happy