| marius577 a întrebat:

Imi puteti da ceva informatii sau un site despre ceva licee militare din romania? Mama a auzit de la o prietena despre el si de atunci liceul militar in sus, liceul militar in jos.Merci.

Răspuns Câştigător
| CudiDaKid a răspuns:

E cam naspa. si se intra cu medie mare cu 9. 50 sau ceva de genuwinking si trebuie sa ai ceva pile ca altfel oh go on...asa a vrut sa mearga o prietena d`mea si nu a intrat cu toate ca a avut 10 la toate probele si medie peste 9. 50winking

3 răspunsuri:
| schafer a răspuns:

Daca vrei sa te scoli de la 5 dimineata si sa faci antrenament fizic pana nu mai poti respira atunci bine ai venit in colegiul militar liceal "Mihai Viteazul" din Alba Iulia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 3 licee militare in Romania:breaza, alba iulia si campulun moldovenes:d este un liceu bun de elita care te va ajuta in viata, intr-adevar este un program, dar cu. i i place se duce, chiar daca nu o sa intrati la acadmie dupa terminarea acestui liceu, macar ramai cu niste amintiri frumoase si iti dai seama cat de mult te. a format acest liceu, iar fazele cu iti strici adolescenta, mult mai sigur ti. o strici fumand sau alte chestii...in fine, te duci la birol de recrutare din judet si ceri informatii!:d

| RzC_2505 a răspuns:

Este unul in breaza... dar nu te duce... eu intrasem dar am renuntat pentru ca nu se merita iti ratezi tineretea acolo degeaba, si gandeste ca erau si 20 de fete la 80 de baieti, dintre care 19 din cele 20 de fete nu prea aratau a fete straight face