| WhiteAxe a întrebat:

vreau sa ma bag la liceul militar si v-as ruga sa-mi ziceti si mi-e niste licee militare aproape de judetul Vrancea am gasit unul la Craiova 130 si ceva de KM, dar mai cautdaca stiti unul mai aproape de Vrancea mi-l puteti zice va rog funda

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

În ţară sunt doar trei licee militare.
Colegiul Militar Liceal "Ştefan cel Mare" - Câmpulung Moldovenesc
Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" - Breaza
Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" - Alba Iulia

| WhiteAxe explică (pentru Sadop):

Multumesc de raspuns, am gasit eu sunt din Adjud vrancea si ce cautam eu e cu totul diferit laughing am gasit un liceu militar la Focsani multumesc de raspuns funda :X

| Sadop a răspuns (pentru WhiteAxe):

Liceu Militar la Focşani?

| WhiteAxe explică (pentru Sadop):

Da am gasit unul la focsani