| madalin_9948 a întrebat:

Imi spuneti si mie plz care sunt secretele la barn buddy de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| ghineanamaria a răspuns:

Iti spun eu unul dar astept funda pentru a fura cu catel care are mancare dai pe tab si iti apare un patrat galben pe care il duci pe scrisul din stanga jos si dai pe catel cand iti apare o casuta apoi nu inchizi pagina aceea si furi dupa aia dai pee ok

4 răspunsuri:
| ZeRoberto a răspuns:

Cine e asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici un secret trebuie doar sa pui o planta in pamant iti creste si o vinzi e forte simplu, dar mai bine joaca barn buddy pe hi5!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barn buddy pe hi5 este cel mai tare joc din lume si il ador

| paula_6609 a răspuns:

Pai potai sa pui gandaci si iarba