| MinAh21 a întrebat:

Buna TPU...imi spuneti si mie care st secretele in a trece mai repede d un lvl la barn buddy? fundita

1 răspuns:
| Larisa a răspuns:

Pai un secret este sa plantezi flori, trandafirii si orhidee.o alta idee ar fi sa cumperi animale de care sa ai grija de ele.te ajuta sa treci levelele mai rapid, mult mai rapid decat in cu fructe si legume.adauga multi prieteni si fura de la ei(stiu ca nu e frumos ce-ti zic, dar in felul asta faci bani sa-ti cumperi seminte de flori, care sunt destul de scumpe)