| cosmina05 a întrebat:

Imi zice-ti si mie taxa de scolarizare la facultate in cat timp trebuie platita si daca se poate plati si in 2 rate

Răspuns Câştigător
| inginer a răspuns:

De obicei: fiecare semestru se plateste in 2 rate. Pe primul semestru, prima rata e la inscriere. A doua trebuie sa o platesti inainte sa inceapa sesiunea, altfel, unele facultati nu te primesc in sesiune.

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Depinde de la o facultate la alta, dar stiu ca poate fi platita si in rate. (Nu stiu exact in cate)

| petronela_4784 a răspuns:

Care facultate, din ce oras? Depinde de facultate.

| MidnightLady a răspuns:

Stai ca dau acum o fuga pana la facultatea ta si intreb, ok? Nu, nu te sinchisi sa dai macar un telefon sa te interesezi, lasa ca tot s-o gasi cineva de aici sa-ti rezolve marele mister.