| AxX3L a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire, probabil pentru ca nu m-a interesat pana acum insa imi poate explica cineva cum e cu taxa de scolarizare la facultate, adica spre exemplu la Hyperion taxa este de 2500 Lei, insa aceasta taxa trebuie platita pe semestru, pe an sau pe luna? Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Taxa de şcolarizare de 2500 lei este o taxă ANUALĂ ( de şcolarizare ) - o plăteşti în fiecare an ( eventual, şi în rate - dacă se admite )!

Toate cele bune!

| AxX3L explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru AxX3L):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!