| anonim_4396 a întrebat:

În ce constă cursul de "inspector resurse umane"?
Am terminat 12 clase și am fost să mă interesez de niște cursuri, nu aveam o idee ce vreau să fac, voiam doar să văd unde mă pot duce și m-am întalnit cu un coleg care a zis că se duce să își bage șomaj pentru că ăia de acolo îți pun la dispoziție anumite cursuri ca să te ajute să te angajezi și am zis că de ce să nu fac și eu asta, am completat un formulat și mi-au zis că mă bagă la un curs de două săptămani pe "inspector resurse umane", în ce consta asta? E un curs greu? Și ce șanse sunt să găsesc un loc de muncă după? (Am bacul luat)

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Eu stiam ca dupa 12 clase urmeaza o facultate...

Cu ce vrei tu o sa ai un salariu de 2 lei.

| GaryOfLivia a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu stiam ca fiecare face ce vrea cu viata lui, daca eu nu vreau sa urmez o facultate?

E dragut totusi ca te intereseaza ce salariu o sa am eu, mersi!