| rachid_4824 a întrebat:

In ce fel resimtiti criza asta? va afectat pana acum cu ceva?

Răspuns Câştigător
| madonica a răspuns:

Criza, nebuna asta de criza ...Normal ca m-a afectat...stam mai mult pe acasa decat la munca...la salariu...plangem cu banii in mana...sotu a scazut suma pe care mi-o trimitea anul trecut (pana la 50%) caci si el se descurca greu...si indiferent de intrebarea care i-o adresezi sefului totul incepe cu Criza si se sfarseste cu?(criza)ati ghicit.

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Personal nu ma afecteaza cu nimic, numai la locul de munca se simte intr-adevar, au scazut vanzarile, prestarile servicii, deci se simte destul de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi a crescut alocatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma afectat cu nimic, dar parca s-a schimbat ceva: colegi mei nu mai dau atatia bani pe referatele pe care le fac, sa fie din cauza ca am crescut pretul /pe referat?

| roxi_3527 a răspuns:

Ma tot ataca da n'o bag in seamalaughing