| anonim_4396 a întrebat:

Cum va afecteaza criza economica? In ce domeniu o resimtiti mai tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La portofel. a slabit saracuuuu! ma... a slabiiiitt. e jaalnic.si cardul.cardul, cad ma vede bancomatul, ma scuipa, nici nu ma lasa sa mai bag cardul.

10 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Financiar desigur ca de la bani porneste totul nu?/? dar mergem inainte ce sa facem. vin al; egerile si mergem la vot nu?/? alegem unul mai infometat ca cei de acum nu?

| marioBARCELONA a răspuns:

In constructii, amonte/aval, s-a simtit inca din IANUARIE. Cei de la stat urmeaza sa simta ineficienta statului/STATULUI.
O zi de exceptie!

| adika a răspuns:

Uite aici ceva sa te ajute http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o simt, dar vad in jurul meu, inainte se descarcau portbagaje cu mancare, acum mai usor, o plasuca doua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o perioada dificilă cu criza din România, si cred ca suntem la inceput o sa vedem peste câteva luni când lucrurile vor fi mult mai negre decât sunt acum

| i.love.me a răspuns:

Oho...rau de tot...nu am bani nici sa trec starda...acum am ajuns sa dau vina pe criza din orice...nu am bani( e criza!).am luat o nota mica la scoala(e criza!).ma cert cu parintii(e criza!)...sunt uituca(e criza!)...asa ca sper sa treaca curand ca m-am saturat... pur si simplu.

| DeeAnna. a răspuns:

Hmmm.Criza la varsta mea [14 ani] e doar in mintea mea...
Pe mine nu ma afecteaza...De ce? Nu muncesc pe salariu, nu fac eu cumparaturi, nu detin eu banii casei ca sa simt cum se duc mai repede decat au venit.
Criza nu m`a afectat direct pe mine.
Poate ca pe parintii mei da, si nu vor sa imi arate asta.
Dar in casa mea totul este cat se poate de normal.

happy

| florinel_8849 a răspuns:

Financiar cel mai mult

| alexandra_3253 a răspuns:

Criza economica afecteaza pe toata lumea in toate domeniile...mai ales in privinta banilor...se simte acest lucru la toata lumea.....credbig grin

| kenzo007 a răspuns:

Apoi nu prea simt ca ii crizalaughing atata tot ca nu mai imi da mama atatia de multi bani ca inainte, dar e okbig grin.