| Raul a întrebat:

In ultima vreme incep sa-mi dau seama ca: mai nene ma joc foarte bine la calculator... da ati citit bine...jocuri, stiti voi shooter, strategie etc...nu stie nimeni un club de gameri profesionisti din Galati...sau din tara?happy

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Clubul bautorilor de bere, te bagi? Sa vedem acolo daca-mi faci fata devil

kratos
| kratos a răspuns:

Www.ecsl.ro www.pgl.ro! Succes!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Pai numai exista alte cluburi de gameri profesionisti decat Counter-Strike in Galati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Galati stiu ca pe vremuri exista grupul IOG specializat in CS...acum numai stiu daca exista... Din tara iti recomand www.pgl.ro

| Raul explică:

Nu vorbesc de Counter strikelaughing...cam urasc acest joclaughing. dar multumesc oricum kratos

| Raul explică:

Maaan... i hate Counter strikesad