| Dino_Costel_1996 a întrebat:

La ce trebuie sa dai bacul sa poți da admiterea la facultatea de drept.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a candida la admiterea la o facultate de drept nu exista un criteriu privind examenul de bacalaureat, singura cerinta este sa ai diploma de bacalaureat.

| Nirvanaaa a răspuns:

La drept admiterea se face 100% pe baza concursului. Nu conteaza la ce dai bacul. Doar sa ai bacalaureatul promovat.

| isemilia a răspuns:

La ce îți dorești, nu are importanță, câtă vreme promovezi examenul.