| Akira a întrebat:

Ce trebuie sa invat pentru admiterea la Facultatea de Drept?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Trebuie atat romana, cat si econpmie. Nu ai de ales una dintre ele

| kaliseei a răspuns:

Pentru admiterea la Facultatea de Drept trebuie sa inveti la ROMANA! Media de admitere se face intre media notelor de la bacalaureat si nota pe care o vei obtine la concursul de admitere happy

| claudia5fabules a răspuns:

Downloadeaza tematicile de aici http://www.drept.unibuc.ro/Concurs-de-admitere-ZI-s21-ro.htm Ai doua variante, romana sau economie

| Akira explică (pentru claudia5fabules):

Multumesc! Romana SAU Economie? Nu trebuie amandoua?