| Something827382 a întrebat:

La detalii post invatamant rezervat ce inseamna REZERVAT DIRECTOR CEX

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Postul va fi ocupat pe o perioada determinata deoarece este rezervat unui Director al Centrului de Excelenta asa cum de peste 20 si-a rezervat si Iohannis postul din invatamant.

| Something827382 explică (pentru Salontanul):

Întrebare, dacă un prof este deja în aceea unitate de învățământ și e pe un loc rezervat, fiind în ultimul an la master, este vreo șansă să rămână în aceeași unitate de învățământ, chiar dacă locul nou e rezervat iar la detalii scrie ca mai sus?

| Salontanul a răspuns (pentru Something827382):

Exista sansa, dar se poate intampla ca titularul sa fie dat afara si atunci...