| anonim_4396 a întrebat:

La noi in romania nu se poate face un curs la distanta? adica inveti acasa si faci examenul pe net apoi iti ajunge diploma prin posta la domiciliu. Eu sunt in spania si m-am inscris la un curs de tinichigerie si vopsitorie auto lucrez 6 ore si restul timpului invat

Răspuns Câştigător
| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, daca nu ma insel EUROCOR-ul organizeaza cursuri in acest sistem. Te inscri pe net,, lectiile le comanzi si iti vin prin posta, testari faci pe net. Pa

1 răspuns:
| tya_3996 a răspuns:

Depinde ce fel de cursuri vrei tu sa faci, din cate stiu eu de la prieteni se pot da examene de faculatate pe net asa ca nu vad de ce nu ar merge si anumite cursuri