| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

La stiinte sociale din ce dai bac?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Competente: română, digitale și limba străină
Bac scris: română, istorie și la alegere dintre: geografie, logica, psihologie, economie, sociologie, filozofie

| Nemessys a răspuns:

Romana (oral si scris), istorie, o limaba straina si o materie aleasa de tine. Mi se pare ca fiecare isi alege ce vrea. Ma rog. dai la : logica sau psihologie sau economie sau filosofie.

| Blastphemy a răspuns:

Română, o limbă străină studiată în liceu, Competențe Digitale, Istorie și de ales între geografie, filosofie, logică și argumentare, economie, psihologie, sociologie.

| Blastphemy a răspuns (pentru Blastphemy):

Fără economie!laughing

| HoriaOnet a răspuns:

Https://sites.google.com/......ureat-2011 Din cate stiu nu s-a schimbat nimic