| Elena_Emilia_2000 a întrebat:

La stiinte sociale din ce materii se da bacul? sa raspunda doar cei care l-au dat si stiu concret! multumesc!

Răspuns Câştigător
| girl95 a răspuns:

Se da bacul la romana, istorie (proba obligatorie pentru ca e profil uman, iar la real se da matematica) si o proba la alegere dintre : geografie, logica, psihologie, economie sau filozofie.

3 răspunsuri:
| anonim191 a răspuns:

Romana,istorie sau geografie si o proba la alegere dintre economie, filozofie, logica sau psihologie.