| babydollella a întrebat:

Lucreaza cineva de aici in postul de consultant financiar la Eureko sau oricare alta firma de asigurari? daca da spuneti cum e sa lucrezi in domeniul asta va rog. babydoll_ella

Răspuns Câştigător
| adesp12 a răspuns:

E stresant.si nu ajungi niciodata sa faci bani, doar daca nu ai o multime de cunostinte care sa si doreasca asigurari...aa, si tu trebuie sa fii o persoana cu un tupeu extraordinar ca sa te poti baga in sufletul oamenilor! e cel mai aiurea job! Succes!

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este foarte bine, fara targhet, fara program... poti face 700-800 lei/luna lejer