| scumpik_6874 a întrebat:

M-am gandit sa urmez o facultate in domeniul Chimie alimentara si tehnologii biochimice...cu ce credeti ca m-ar ajuta asta in viata? ce meseri as putea gasi in acest domeniu?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Inspector sanitar-veterinar.Umbli cu controalele prin piete.

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Daca tot iti place chimia poti alege facultatea de farmacie,sincer mi se pare mult mai interesanta si poti iesi farmacist,asistent farmacist,sa lucrezi la un laborator, in cercetare, etc.

| cuore a răspuns:

Si eu tot farmacia iti recomand.