| glamvintage a întrebat:

Ma aflu intr-un moment de rascruce in cariera mea si cred ca am nevoie de un imbold!
Ce a-ti alege intre:
* o cariera ce presupune munca de birou, in HR, de ex
si
* o cariera in domeniul beauty: cosmeticiana?
Care vi s-ar parea mai ok si de ce?

Răspuns Câştigător
| Iheartshoes a răspuns:

Depinde ce vrei tu cu adevarat.
Eu as alege a doua, nu as putea sta inchisa intre patru pereti, la un birou.
Ceva in domeniul beauty mi se pare mult mai ok... dar depinde de ce iti doresti tu. Le poti " incerca" pe amandoua, doar ca o joaca ...cate o zi fiecare sa vezi ce esti dispusa sa faci.
Sper ca te.am ajutat. Funda?happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai tu poti sti asta.

| cristinuka_8768 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa faci... la ce esti mai buna
eu una as alege a doua varianta deoarece nu suport munca de birou si nu ma vad niciodata facant o meserie de birou
dar, repet analizeazate si vezi la ce esti tu buna, nu te lua dupa parerile altora care te cunosc doar prin imaginea unui profil

| glamvintage explică:

Beauty ramane! Daca as fi putut v-as fi dat tuturor fundita! Va multumesc pentru ajutor!