| Eugeniusu a întrebat:

Ma ajuta cineva sa fac un CV de angajare? Am 19 ani, am terminat liceul, si nu am mai lucrat pana acum. As vrea sa mai stiu ce acte o sa imi ceara?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti multe modele de CV pe internet.
Pentru angajare ti se va cere cartea de identitate, diploma de studii, atestatul de calificare (daca ai facut un liceu tehnologic) si certificat medical.

| TrustMeIKnow a răspuns:

Eu toate CV-urile pe care le-am facut pana acum pentru mine si pentru alte persoane, le-am facut pe europass. Cauta pe google europass cv si completeaza acolo toatea spatiile, iti adaugi tu unde crezi ca mai trebuie gen poti sa treci ca ai permis de conducere sau ca ai terminat cursul x si ai diploma de Unreal engine game designer.

| SilviuSil a răspuns:

Salut pentru sa faci un CV trebuie sa ai toate actele

| SilviuSil a răspuns:

Ps : Poti sa gasesti si pe google modele de CV uri