| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma mut la alt liceu! si as vrea sa stiu si eu de ce acte am nevoie! adica eu vreau mai mult sa stiu daca trebuie sa merg la liceul meu actual pentru a lua acte de acolo? stie cineva? ma poate ajuta cineva? deci asta vreau sa stiu daca trebuie sa iau acte de la liceul meu actual! sad. plss ajutati-ma! aaa si eu trec in clasa a -X- a. as vrea sa stiu cu ce medie ma transfer? cu media cu care am terminat in clasa a -IX-a?

3 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Pai te duci mai intai la liceul unde vrei sa te transferi c unul din parinti cei de la liceu iti vr da 2 cereri care trebuie s le completezi ramane la tine 1 o duci la liceul unde inveti si ceri foaia mtricola de la cls1-8 adeverinta cu notele de la tezele cu subiect unic si foaia matricola de la cls 9-10 asta mi-a trebuit mie mult succes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Master011@ Vezi-ti de treaba ta aici este site serios nu sa-ti faci tu reclama si sa acumulezi puncte, copilule. Se vede ca n-ai minte. Maturizeaza-te.