| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Ma numesc Bogdan am 21 de ani am categoriile B, C, E si atestatul de marfuri generale!
La ce firma pot apela si eu sa ma pot angaja am minimul de experiante 2-3 luni, nu am mai lucrat pana acum in domeniul transporturilor!
Vreau cat mai multe sugestii va rog mult!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta firme de transport marfuri sau firme din alte domenii care detin mijloace de transport (camioane) proprii. Vezi pe site-urile de slujbe de pe internet, in ziarele locale, intreaba si la AJOFM.