| halbesandrei a întrebat:

Maine 1 iunie 2010 e greva sau plcam la scoala

9 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Eu am auzit ca mergem la scoala. Decat sa mergem sambata si duminica mai bine facem acum. Oricum, nu sufera elevii, ci profesorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate mi-a raspuns un profesor de-al meu... maine nu se merge. totusi intrebatii pe diriginti happy sau diriginte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce unii profesori fac greva iar altii nu...ar fi trebuit sa iei azi de la scoala ta un orar special pentru saptamana aceasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui mai bine sa mergi la scoala macar sa vezi daca se face, ca dupa aceea iei multe absente!

Eu sunt din Galati si mergem la scoala, ora este scurta, pauyele sunt lungi si fiind Ziua Plodului facem activitati.
Nu se pun note etc
deci noi mergem... Dar o sa fie o harababura...nu o sa fie scoala normala, mai mult panaramalaughingcu activitatile lor!
Bafta!

| activ a răspuns:

Eu cred ca ma duc la scoala mai ales ca este 1 iunie laughing

| Bya` a răspuns:

Greva.happy
Am vorbit cu mama mea sa se intereseze si este greva 100%, dar miercuri nu prea ar mai fii;((
Funditabatting eyelashes)
Te rog frumosbatting eyelashes)
laughing