| anonim_4396 a întrebat:

Mâine mă duc la un interviu pentru un loc de munca pe postul de consilier vânzări, imi poate spune cineva daca trebuie sa am ceva acte la mine? Si daca da, ce mai exact?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Buletinul, CV-ul si diplomele de la liceu, diplomele si certificarile de la diverse cursuri (in original).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai mult decât un act de identitate nimic. Daca te angajează și mai ennevoie de ceva te anunță ei

| sierra1 a răspuns:

Probabil ai depus ceva acte când te-ai inscris pentru jobul ăla, așa-i?

| ReddY25 a răspuns:

Cartea de identitate

| anonim3247 a răspuns:

Să ai buletinul că poate îți face contract pe loc.