| anonim_4396 a întrebat:

Marketing sau Management? Care sa fie mai buna? Vreau argumente intemeiate. Multumesc.

2 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Amandoua sunt bune eu sunt la o facultate ce contine management e frumnos greu informatica care se invata in programul fox e pentru mine una foarte grea doar trebuie inteleasa in fond cele 2 sunt apropiate numai ca un manager conduce adica are functia de sef cealalta nu stiu cu ce se mananca happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Management - poti sa intri pe domeniu marketing deci o anuleaza oarecum sau oricare la ase