| elena19_1687 a întrebat:

Vreau sa eu sa stiu in ce constau facultatile de marketing, management si comert, si ce pot deveni daca termin una dintre ele?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Sunt specializari ce fac parte din Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor.In principiu, economist iesi la final, dar in functie de fiecare caz pe care l-ai cerut tu, poti lucra in vanzari, in comert, in promovare, in turism chiar(daca termini Economia comertului, turismului si serviciilor), pe posturi de economist, contabil, manager, director de vanzari, etc.