| andrei a întrebat:

Merita sa devii arheolog?

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Dacă îţi place...da.
Pe curând!

| Zeflemitoarea a răspuns:

Dacă îţi place istoria şi să sapi ca un gropar, go for it.

| RainboyDash a răspuns:

Nu pentru ca nu stii daca o sa descoperi vreodata ceva. Merita sa renunt la examenele nationale si sa ma duc la x factor? Eu zic ca da

| tpuforyou a răspuns:

Nu!

| raullik007 a răspuns:

Acuma nu...mai demult da aveai ce descoperi!

| ionut25032002 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor=)sleepy

| a12 a răspuns:

Da dar in Germania