| Alexmihai4992 a întrebat:

Mi-am descarcat CUBE WORLD si cand intru imida o eroare ceva cu directX3D is numai stiu ce nu stiu de unde sa descarc directX3D ca am windows XP dati un link mersi! FUNDA.

5 răspunsuri:
| AlaDyn172 a răspuns:

Descarci de aici: http://www.mediafire.com/......3D+Fix.zip Cel din x86 e pentru "x64", Cel din x64 e pentru "x32". Cei in fisier le copii in Cube World! FUNDA

| Alexmihai4992 explică (pentru AlaDyn172):

Spune foarte clar ce trebuie sa fac sa nu o dau in bara.MS.

| Alexmihai4992 explică (pentru AlaDyn172):

Poti sa-mi dai mai multe detalii sa-mi explici mai bine si ai funda daca merge.

| Alexmihai4992 explică (pentru IoNuTz6666):

Potisa dai un link exact ca acolo nu scrie nimic de 3D mersi.