| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Mie imi place romana si istoria dar nu m-as face profesoara ca sunt atatea notiuni de retinut si invat doar ca trebuie nu ca vreau. Si nu stiu ce meserie as putea sa aleg? Cateodata ma gandesc cum ar fi sa fiu designer(dar nu desenez asa magnific) sau "Top Model"? Help? Fundaaa. love struck

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl_7812 a răspuns:

Top Model
Actrita
Prezentatoare...
funda te rog:X

1 răspuns:
| oAnna a răspuns:

Daca iti place istoria si romana( sa compui etc), si sti engleza de ex poti pleca, ca si ghid intr-o tara etc, Si banuesc ca vrei sa fie ceva mai special in viata nu? chiar daca nu ''desenezi magnific'' acum, dar totul se invata daca ai potential