| apocalipso1994 a întrebat:

Momentan am 17 ani, pe 17 iunie o sa fac 18, absolv clasa a XII-a, urmeaza examenul de bacalaoreat, rezultatul va fi unul singur...am absolvit sau am picat, eu sper la prima varianta. Intrebarea este urmatoarea : Ce ar trebui sa fac daca absolv examenul de bacaloreat, sa urmez o facultate, sau sa uremz pasii multor tineri din Romania trecand granita?
La varianta in care "am picat bacul" se stie deja raspunsul.Astept raspunsurile voastre/Multumesc/

2 răspunsuri:
| Ellenaroxy a răspuns:

Pai si daca ai picat bacu nu e capatul lumii pana la urma. oricum nu faci nimic in ziua d azi fara carte pentru ca toti fraierii au facultate si functii ca lumea parerea mea stai terminati studiile si dupa aia pleci macar stii ca ai o diploma sau daca nu pleci si-ti faci studiile acolo

| blackrain a răspuns:

Depinde si cu cat iei bacul, depince si de facultatea pe care o vei urma, depinde numai de tine. propunere: da cu banul!