| c0pil1n a întrebat:

Am vazut ca se fac cursuri acreditate in domeniul IT.
Pot sa incep un curs acreditat in IT chiar daca nu am bacul?
Momentan sunt angajat la vital ca operator la o statie de tratare si as vrea sa stiu care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez ca sa incep un curs.
Si daca este posibil ca vitalu sa imi achite cursul.
Astept parerile voastre, multumesc!

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

La firma care face cursurile trebuie sa intrebi care sunt conditiilw minime ca sa poti urma cursul si daca fara bac iti elibereaza o diploma recunoscuta care sa ateste cursul efectuat si examenul luat.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Cursul are condițiile afișate.
Compania la care lucrezi îți poate răspunde dacă îți plătește sau nu.

| Lukasssz a răspuns:

Ai nevoie de BAC.

| c0pil1n explică (pentru Lukasssz):

Nu chiar, am gasit si fara bac>D