| Andiiiiiii a întrebat:

Nu pot dezinstala anumite programe din pc, mai ales, anumite jocuri au inceput sa nu mai mearga, trebuie sa dezinstalez acele programe, dar din control panel nu merge, am nevoie de un program de dezinstalare

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Incearca cu CCleaner:http://www.softpedia.com/progDownload/CCleaner-Download-8851.html
Dupa ce il instalezi dai la unelte si selectezi ce program vrei sa dezinstalezi.

3 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Eu folosesc tot revo uninstaller deci il recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revo Uninstaller. Ca sa elimine toate fisierele reziduale, foloseste-l pe modul avansat si accepta stergere pentru tot ce gaseste el.