| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.am instalat de cateva zile un program cu smiley pentru mess. si nu imi place cum sunt smiley`urile acum si vreau sa il dezinstalez. am intrat la control panel la dezinstalare programe. dar nu merge dezinstalat cand dau uninstall imi apare "You do not have sufficient access to uninstall Smiley... Please contact your system administrator ". ce trebuie sa fac ca sa mearga sa-l dezinstalez? straight face am sters pana si mess`ul si l`am instalat din nou si programul tot este straight face

Răspuns Câştigător
| anna_5786 a răspuns:

Dezinstaleaza totul de la mess, dupa dai un restart, apoi intri si incerci din nou sa dezinstalezi. daca nu merge cauta in c programu si dezinstaleza`l de acolo sau sterge`l.succesbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Mai incearca sa-l dezinstalezi
da un restart si incearca din nou
sau dezinstaleaza si messul
ca poate ala ii o problemastraight face
si bagat-ti alt mess mai bunhappy
9 si 10 is cele mai bune
succes:*

| denisa0906 a răspuns:

Dezinstaleaza messu din nou apoi iti instalezi messu din nou fara prostiile alea happy tongue succes

| denisa20 a răspuns:

Daca nu merge sa il dezinstalezi incearca sa stergi programul.Asa poate merge.