| mdany a întrebat:

O intrebare. Jandarmeria sau Politia ca loc de munca? De ce?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Dupa faza de azi, de le-au taiat cu aprox. 35% din salarii... Ma indoiesc ca se mai cauta atata, era timpul sa faca ceva si in privinta lor insa nu asta era o rezolvare, acum i-au impins si mai mult spre coruptie, spaga etc.

1 răspuns:
| Gyl a răspuns:

Eu as zice sa fii jandarm acolo impusti...ca la counter-strike e marfa acolo big grin acolo sunt si eu la Jandarmerie si marfa ca omori oameni rai! primesc salariu foarte bun :X