| FanMedical a întrebat:

Poți face contract de pază pentru locuință cu jandarmeria sau cu poliția?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, cu conditia sa fii unul din demnitarii care au drept la paza locuintei.

| FanMedical explică (pentru Salontanul):

Cine sunt aceşti demnitari?

| Salontanul a răspuns (pentru FanMedical):

Presedinte, prim-ministrul si presedintii camerelor (senat si deputati) dar numai pentru vilele de protocol. Casele in care stau sunt pazite de SPP.

8 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu poti. Poti sa faci cu o firma privata si dupa suna ei la jandarmi daca e cazul laughing

| FanMedical explică (pentru CuriousStuff):

Dar de ce aceştia nu oferă contracte de pază?

| mgtow a răspuns (pentru FanMedical):

Pentru ca fac parte de stat, aia privati au si ei oamenii lor care se aseamana cu mascatii

| FanMedical explică (pentru mgtow):

Adică firmele de pază au şi ei luptători buni?

| mgtow a răspuns (pentru FanMedical):

Da

| DenisIonut01 a răspuns:

Doar daca ii ademenesti cu gogosi.

Ei sunt de stat, nu se poate. Doar cele private pot face contract.