| dya333 a întrebat:

O persooana care doreste sa devina fotograf ce facultate ar trebui sa urmeze?

Răspuns Câştigător
| Licurici_2266 a răspuns:

Facultatea de arte Timisoara e cea mai buna in domeniu.Mai este si la Bucuresti dar cea de la Timisoara e mai buna. Poti merge la foto/video. E mult de munca, si e detul de costisitor ca ai nevoie de multe aparate, cu film, cu filtru, profesioanale, semiprofesionale, obiective. Dar cu munca si efort si desigur cu talent, vei reusi. Baftahappy

3 răspunsuri:
| anadark84 a răspuns:

Arte vizuale, dar nu iti trebuie neaparat facultate pentru a fi fotograf. Iti trebuie talent. happy

| FerLin a răspuns (pentru anadark84):

Subscriu la ce spune ana. Fotograf esti in momentul in care ai un aparat foto profesional pe care sa-l exploatezi cu un talent bine dezvoltat si garnisit cu multa pasiune pentru ceea ce faci.