| Anonim12t a întrebat:

O țară unde pot lucra ca asistent medical si se plateste bine? Unde se vorbeste engleza de preferat

Răspuns Câştigător
| SingleForOne a răspuns:

Canada, USA, UK, Irlanda, Australia, putin Germania, Elvetia, Danemarca, Norvegia, Suedia (sunt la mare cautare, se poate vorbi si engleza o perioada, vei invata limba lor, salariile sunt mari, job-urile sunt respectate de obicei, stilul de viata in aceste 4 tari sunt superioare fata de alte tari).

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

UK, America, Canada, Australia, Noua Zeelanda... toti platesc bine un asistent medical cu facultate, care este vorbitor fleunt de engleza si care are pana in 30 de ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

UK, Canada, SUA, Australia, Noua Zeelanda

| sierra1 a răspuns:

In Europa e una singură. Alege-o

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dubai.

| NisipLaMare a răspuns:

Mergi pe Croaziera

| IarsiIar a răspuns:

Si in Romania se plateste foarte bine in sanatate.
Limba romana nu-ti place?

| 12345600 a răspuns:

America

| Andrei0003 a răspuns (pentru 12345600):

A zis țară.

| 12345600 a răspuns (pentru Andrei0003):

Nu contează

| Caiet5rares a răspuns:

Anglia,elvetia
Cauto oferte si mai documenteazate despre salriu(in jur de 6000-8000 de lei pe luna)

| suntserios a răspuns (pentru Caiet5rares):

Pai în Elveția salariu de 6000lei? Mori de foame.