| Nousername a întrebat:

Ok, am observat ca nu mai raspunde multa lume la intrebari, probabil ca sunt ocupati toti.happy Orcum, chiar daca este probabil sa nu primesc raspunsuri la intrebarea asta, as avea curiozitatea sa stiu daca poti sa dai la facultatea de drept in alta tara? Trebuie sa ai cetatenie? De ex in Anglia. A doua intrebare cu ce se ocupa un procuror criminalist si cam cat castiga. Nu vreau sa imi ziceti sa ma documentez pe google. Am incercat si nu am gasit prea multe. Daca ati putea sa ma ajutati as fi foarte recunoscatoare, funda!

6 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Te duci la ambasada lor si afli mai multe! nu iti trebuie nici o cetatenie cei care iti aproba cererea pentru studii iti dau rezidenta de-a invata pe perioada care faci studii! aceiasi chestie si pentru america!

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| negru30 a răspuns:

Ha ha ha cat castiga? baza ( net )sau brut vrei?

| Nousername explică:

Haha rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ue nu in usa isi elibereaza un fel de viza sa poti sta acolo un fel de rezident a doua intrebare in anglia cam 10000 - 20000 de lire pe luna

| habarnamcenume a răspuns:

Din cate stiu eu nu iti trebuie cetatenie. Bafta!