| bogdan1004 a întrebat:

Se merita sa te faci Criminalist? Pot sa fac Facultatea de Drept,si sa devin criminalist? Ce diferenta este intre Procuror,Procuror Criminalist, Criminalist? Dau Funda+funda....va rog da-ti raspunsuri repede

5 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......a-e-intre/
Iti place sa te repeti des?

| bogdan1004 explică (pentru Amilik):

Sa iti spun vreo doua:e problema mea de cate ori pun o intrebare pe TPU caci primesc alte raspunsuri, daca nu raspunzi la intrebare de ce naiba imi raspunzi

| Amilik a răspuns (pentru bogdan1004):

Ca sa ma aflu in treaba, ca si tine.

| bogdan1004 explică (pentru Amilik):

Nu pot sa te jignesc dar crede-ma ca nu ai vrea sa stii ce gandesc despre tine

| Amilik a răspuns (pentru bogdan1004):

Sincer nici nu ma intereseaza ce crezi TU despre mine. Dar ca sa facem abstractie de la schimbul acesta interesant de replici, unde sunt noile raspunsuri la intrebarea ta?