| Nimeni20192018 a întrebat:

Păreri angajare Lidl, vreau să îmi spună doar cei ce au fost sau sunt acolo. Aștept răspunsuri, Mersi!

Răspuns Câştigător
| saftaiiustin a răspuns:

Eu muncesc la Lidl, e foarte frumos si usor, iti faci multi prieteni si ai si un salariu decent. Singura mea problema pe care am intampinat-o a fost la raionul de vinuri cand un nebun a pierdut controlul carutului din vina vitezei prea mari si a spart toate sticlele de vin din vitrine.

| Nimeni20192018 explică (pentru saftaiiustin):

Păi care a fost vina ta? E vina ăluia, deoarece el se crede pe autostradă laughing)

| Allemando a răspuns (pentru saftaiiustin):

Scuze dacă e indiscretă întrebarea, cam cât câștigi, cu aproximație, pe lună?

5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Unii ori să îți spună că e sclavie care nu au muncit în Anglia...
Eu îți spun că eu singur aș putea avea grija de tot magazinul respectiv să fac singur toate muncile care sunt de făcut pe acolo de unul singur.
Daca e vorba de un magazin din Romania.

Important este sa te fi torturat și rupt cu munca alții prin alte țări să ti-se pară pe urma parfum în Romania

| haileewatson a răspuns:

Angajare ca si ce?