| AnakinSW a întrebat:

Pareri Liceul Teoretic Nichita Stanescu din Bucuresti? Am avut media 7, 21 de admitere. Este ok?

8 răspunsuri:
| Buzi213 a răspuns:

Acolo am intrat eu azi, pe specialitatea mate-info si am intrat cu 6.95, al 18-lea loc

| AnakinSW explică (pentru Buzi213):

Am intrat acolo, am uitat sa spun aici, pe Stiinte Sociale, media 7.21.

| Buzi213 a răspuns (pentru AnakinSW):

Poate ne intalnim pe holuri

| dany1601 a răspuns (pentru Buzi213):

Salut! Cred ca picam in aceeasi clasa ca si eu sunt pe mate-info?

| dany1601 a răspuns (pentru Buzi213):

Salut! Cred ca picam in aceeasi clasa, si eu sunt pe mate-info?

| dawsonxl a răspuns (pentru Buzi213):

Faci m1 sau m2? Adica ce nivel de mate?

| Buzi213 a răspuns (pentru dawsonxl):

M1

| Taehyunv a răspuns:

Acolo vreau sa merg si eu. Ai sanse foarte mari sa fii admis la acest liceu fiindca ai o medie mare.