| StroMb a întrebat:

Salut, va rog sa imi spuneti niste pareri despre liceul Teoretic Nichita Stanescu din Bucuresti, as vrea sa stiu cum se invatam, cum sunt elevi, profesori daca sunt rai sau buni, celui mai util raspuns primeste FUNDA si raman recunoscator, chiar va rog am nevoie sa stiu cat mai multe despre aceste liceu. Multumesc anticipat,

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

"Cel mai cool liceu" a ajuns la final, din Sectorul 3 al Cartierului Titan si iti spun pe propia experienta deoarece tot acolo am absolvit si eu Liceul, vezi ca are 9 laboratoare si 4 cabinete moderne, pentru toate disciplinele de învatamânt, 4 laboratoare informatica + 1 laborator AEL, 10 ateliere de practica pentru toate meseriile industriei, biblioteca sala de lectura, cantina, 2 camine, cabinet de medicina generala, cabiet stomatologic, in rest nu am ce zice eu m-am impacat bine si cu colectivul in care eram( colegi) si cu profesorii, iar reprezentată de director, prof. Frujină Ion şi coordonatorul proiectului la nivelul şcolii, prof. Chiper Niculina, în calitate de INSTITUŢIE PARTENERĂ sunt superi de treabawinking acum nu stiu daca intre timp sa mai schimbat ceva la acel Liceu in care am invatat si eu tongue sper ca ti-am fost de folos! Succes si funda, vot :d

| StroMb explică (pentru d3men7zel):

Iti multumesc pentru raspuns, mi-a fost de ajutor big grin

1 răspuns: